Strona główna » Termin realizacji zamówień
ceny

Termin realizacji zamówień


     Czas realizacji zamówień jest indywidualny dla każdego produktu. Orientacyjny termin na wysłanie zamówienia jest podany na karcie produktu. Może to być od 2 dni do 30 dni roboczych w zależności od rodzaju produktu lub producenta.
 

     W naszej ofercie jest kilkanaście  tysięcy lamp i innych produktów. Część z prezentowanych lamp jest produkowana tylko na zamówienie i czas realizacji musi być indywidualnie ustalony.

Towary będące w promocji mają ograniczoną ilość, za każdym razem należy potwierdzać ich dostępność. Oferty producentów są cały czas modyfikowane i nie wszystkie lampy są w stałej dostępności na magazynach.

Dostępność produktu w sklepie oznacza dostępność produktu w aktualnym katalogu, nie zawsze jest to produkt który będzie dostępny na magazynie.

 

     Towary znajdujące się w naszym magazynie wysyłamy maksymalnie do 48h (dotyczy dni roboczych). Przyjmujemy też zapytania o dostępność towaru telefonicznie lub e-mail.


     Po złożeniu zamówienia pracownik sklepu prześle informacje o akceptacji zamówienia i jego obecnym statusie. Informacja o dokładniejszym terminie dostawy będzie przesłana w trakcie realizacji zamówienia. Uzależnione jest to od producenta danego produktu i czasu jaki jest potrzebny na wyprodukowanie konkretnego produktu oraz jego przesłanie. Zamówienia opłacone do 12 godziny, będą przekazywane do realizacji najpóźniej następnego dnia roboczego. Zamówienia opłacone po 12 godzinie będą mogły być przekazane do realizacji najwcześniej w kolejny dniu roboczym.


Termin realizacji zamówień będzie się zmieniał w okresach świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz wakacji. Jest to spowodowane dużą ilością  zamówień oraz zazwyczaj mniejszą liczbą pracowników. Czas potrzebny na wyprodukowanie lamp może się wydłużyć. Prosimy mieć to na uwadze. Z góry przepraszamy za utrudnienia z tym związane.

Na zamówienia złożone w grudniu termin realizacji może być dłuższy niż deklarowany przy produkcie. Opóźnienia wynikają z dużej liczby zamówień, dużo większej niż w innych okresach roku. Oraz obłożeniem większą ilością paczek przez firmy kurierskie.
 

Status zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto, trzeba pamiętać o tym że osoby składające zamówienia bez logowania nie będą mogły sprawdzić statusu swojego zamówienia w ten sposób. Każdy klient ma możliwość sprawdzenia na jakim etapie znajduje się jego zamówienie dzwoniąc pod numer: 85 732 17 03 lub pisząc na adres: kinkiecik.pl@gmail.com
 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Czas realizacji zamówień dotyczy dni roboczych, zamówienia składane w piątek od godziny 12:00 poprzez cały weekend będą przekazane do realizacji w kolejnym dniu roboczym - np. w poniedziałek. Zamówienia składane w dni wolne od pracy oraz święta przekazujemy do realizacji w pierwszym kolejnym dniu roboczym.

 

Przy każdym produkcie jest podany orientacyjny czas jaki potrzebujemy na skompletowanie zamówienia.

termin realizacji

 

Wysyłka: 24-48 godz. - orientacyjny czas około 24 do 48 godzin (dotyczy dni roboczych) potrzebny na realizację zamówienia. Produkt zapewne znajduje się na naszym magazynie.

 

Wysyłka: 3 dni - orientacyjny czas około 3 dni roboczych potrzebny na realizację zamówienia. Produkt może znajdować się na naszym magazynie, ale jego stany bardzo szybko się zmieniają. Możemy potrzebować czasu na jego sprowadzenie lub wyprodukowanie. Podany czas jest najkrótszym możliwym terminem jaki potrzebujemy na realizację zamówienia.

 

Wysyłka: 5-7 dni - orientacyjny czas około 5 do 7 dni roboczych potrzebny na realizację zamówienia. Produkt może znajdować się na naszym magazynie, ale jego stany bardzo szybko się zmieniają. Możemy potrzebować czasu na jego sprowadzenie lub wyprodukowanie. Podany czas jest najkrótszym możliwym terminem jaki potrzebujemy na realizację zamówienia.

 

Wysyłka: 10 dni - orientacyjny czas około 10 dni roboczych potrzebny na realizację zamówienia. Produkt raczej nie znajduje się na naszym magazynie, potrzebujemy czasu na jego sprowadzenie lub wyprodukowanie. Podany czas jest najkrótszym możliwym terminem jaki potrzebujemy na realizację zamówienia.

 

Wysyłka: 14-30 dni - orientacyjny czas około 14 do 30 dni roboczych potrzebny na realizację zamówienia. Produkt nie znajduje się na naszym magazynie, potrzebujemy czasu na jego sprowadzenie lub wyprodukowanie. Podany czas jest najkrótszym możliwym terminem jaki potrzebujemy na realizację zamówienia.

 

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów czas ten może się wydłużyć do momentu skompletowania całości zamówienia.

 


     Informacja o wysłaniu zamówienia jest datą przekazania towaru dla firmy kurierskiej. Termin dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie to zazwyczaj 24h (dotyczy dni roboczych)- termin ten może się wydłużyć w okresach świąt i dniach wolnych od pracy. Zamówienia wysyłane w piątek będą dostarczone najszybciej w poniedziałek (w soboty paczki nie są dostarczane). W razie nie zastania odbiorcy, kolejna próba doręczenia będzie dnia następnego.Pracujemy oraz odpowiadamy na Państwa pytania od poniedziałku do piątku
poniedziałek - czwartek : 9:00 - 16:00
w piątki : 9:00 - 15:00
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Kinkiecik.pl
ul.Wesoła 4
15-509 Sobolewo
tel. 857321703
email: biuro@kinkiecik.pl
NIP EU: PL5422461223
https://kinkiecik.pl


Przejdź do strony głównej
2022 Kinkiecik.pl - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu