Strona główna » Luces Exclusivas » Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953
ceny
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 2Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 3Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 4Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 5Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 6
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie produktu
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 2
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 3
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 4
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 5
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 6

Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953

Luces Exclusivas

Czas wysyłki:od 5 - do 14 dni roboczych - Zapoznaj się z terminami realizacji zamówień

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:LE44953

Kod EAN:5212017455239

Stan produktu:Nowy

Gwarancja:Gwarancja 24 miesiące

Możliwość ściemniania:tak

Materiał wykonania:metal

Kolor przeważający:biały

Styl:nowoczesny

Wysokość:164,8 cm

Maksymalna moc żarówki (W):12W

Cena: 559,00 zł

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)

Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas - opis produktu

Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas to lampa podłogowa marki Luces Exclusivas. Opis porządkuje dane techniczne potrzebne przy wyborze lampy do wnętrza, projektu i miejsca montażu.

Najważniejsze parametry techniczne

  • Seria: GUAVIARE LE44953
  • Materiał wykonania: metal, tkanina
  • Kolor przeważający: biały
  • Kolor klosza / abażura: biały
  • Wysokość: 164,8 cm
  • Wysokość klosza / abażura: 24 cm podstawa: 32 cm
  • Szerokość klosza / abażura: 45 cm
  • Źródło światła: E27
  • Ilość źródeł światła: 1
  • Maksymalna moc żarówki (W): 12W
  • Źródło światła w komplecie: nie
  • Napięcie: 230V
  • Klasa szczelności: IP20
  • Możliwość ściemniania: tak
  • Styl: nowoczesny
  • Kolor: biały

Zastosowanie i dobór do wnętrza

Dobrze działa jako dodatkowe światło w salonie, przy sofie, w strefie czytania lub w miejscu, gdzie potrzebna jest oprawa bez montażu stałego.

Przed zakupem porównaj wymiary oprawy, typ źródła światła, moc, barwę światła, sposób sterowania, napięcie oraz klasę szczelności. Te dane pomagają dobrać lampę do funkcji pomieszczenia i ograniczają ryzyko nietrafionego wyboru.

Co sprawdzić przed zakupem?

Sprawdź przede wszystkim szerokość, wysokość, długość lub głębokość lampy, a także informację, czy źródło światła jest w komplecie. Przy modelach LED warto zwrócić uwagę na strumień świetlny, barwę światła, ściemnianie oraz ewentualne sterowanie pilotem.

Pytania i odpowiedzi

Czy Lampa podłogowa GUAVIARE LE44953 Luces Exclusivas pasuje do mojego pomieszczenia?

Tak, jeżeli wymiary, kolor, sposób montażu i parametry światła odpowiadają planowanej strefie. Warto zestawić produkt z innymi lampami w tym samym wnętrzu, aby utrzymać spójność stylu i temperatury barwowej.

Czy źródło światła jest w komplecie?

Informacja o źródle światła znajduje się w parametrach technicznych. Modele LED zintegrowane mają źródło światła wbudowane w oprawę, a modele z klasycznym gwintem zwykle wymagają osobnej żarówki.

Jak dobrać rozmiar lampy?

Najbezpieczniej porównać szerokość i wysokość lampy z wymiarami mebla, ściany lub strefy, którą ma oświetlać. Przy większych pomieszczeniach lepiej sprawdzają się oprawy o większej średnicy albo kilka punktów światła.

Nova Luce S.A.
Schimatari Viotias 32009
Schimatari Viotias
Grecja
e-mail: info@novaluce.com
telefon: +30 2262058121

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Podobne produkty
Lampa stołowa GUAVIARE LE44955 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa stołowa GUAVIARE LE44955 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa stołowa GUAVIARE LE44957 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa stołowa GUAVIARE LE44957 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa stołowa GUAVIARE LE44956 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa stołowa GUAVIARE LE44956 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44952 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa podłogowa GUAVIARE LE44952 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa podłogowa GUAVIARE LE44954 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa podłogowa GUAVIARE LE44954 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Pozostałe produkty producenta
Kinkiet MINATITLAN LE71602 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuKinkiet MINATITLAN LE71602 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa wisząca TULUA LE41794 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa wisząca TULUA LE41794 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Plafon FRONTERA LE44942 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuPlafon FRONTERA LE44942 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Reflektor ROSITA LE71621 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuReflektor ROSITA LE71621 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Kinkiet CHICA LE42664 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuKinkiet CHICA LE42664 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa stołowa JAVIER LE44481 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa stołowa JAVIER LE44481 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Kinkiet TORENZA LE75213 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuKinkiet TORENZA LE75213 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa wisząca MONTERO LE44589 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa wisząca MONTERO LE44589 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa wisząca AZUL LE41330 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa wisząca AZUL LE41330 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Kinkiet HIDALGO LE42865 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuKinkiet HIDALGO LE42865 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Plafon GUANIPA LE44895 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuPlafon GUANIPA LE44895 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
Lampa wisząca UNION LE41811 Luces Exclusivas - zdjęcie produktuLampa wisząca UNION LE41811 Luces Exclusivas - zdjęcie dodatkowe 1
szt.Do koszyka
  • Apart Verde Spółka z o.o.

    NIP: 9662187723

    Adres korespondencyjny i magazyn:
    ul. Wesoła 4
    15-509 Sobolewo
    NIP:9662187723
  • biuro@kinkiecik.pl
  • 85 873 00 21
  • nasze biuro pracuje
    od poniedziałku do czwartku
    w godz. 9.00 - 16.00.
    W piątki od 9:00 - 15:00.
    Sobota, niedziela nieczynne.
    Strefa wszystkich potrzebnych informacji o naszej firmie. Kontakt do nas, regulamin naszego sklepu również informacje o polityce prywatności.
    Znajdziesz tu niezbędne wskazówki. Jak złożyć zamówienie, prezentacja kosztów dostawy. Informacje o naszych rabatach, kuponach promocyjnych oraz terminach realizacji zamówień. Jak i gdzie odesłać zwrot, załatwić reklamację.
    Zapraszamy do zapoznania się z modelami lamp 3D. Oferujemy pomoc oraz korzystne warunki współpracy.
    © 2026 Kinkiecik.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    ostatnio oglądane produkty
    USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
    Używamy plików cookies niezbędnych do prawidłowego działania sklepu. Pozostałe cookies, w tym analityczne, funkcjonalne i marketingowe, wykorzystujemy zgodnie z Twoimi ustawieniami. Zgody możesz zmienić w ustawieniach cookies lub przeglądarki.
    Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
    Pliki cookie funkcjonalne zapamiętują Twoje wybory i ustawienia, aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Jeśli nie są niezbędne do działania strony, używamy ich zgodnie z Twoimi ustawieniami.
    Pliki analityczne cookie pomagają nam mierzyć ruch i zrozumieć, jak odwiedzający korzystają ze sklepu. Używamy ich zgodnie z Twoimi ustawieniami, aby poprawiać działanie strony.
    Pliki cookie reklamowe pomagają dopasować komunikaty i reklamy do Twoich zainteresowań oraz mierzyć skuteczność działań marketingowych. Używamy ich wyłącznie zgodnie z Twoimi ustawieniami.
    ZAPISZ USTAWIENIA
    Używamy plików cookies niezbędnych do działania sklepu. Za Twoją zgodą wykorzystujemy też cookies analityczne i marketingowe. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
    USTAWIENIA
    TYLKO NIEZBĘDNE
    AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE